Hvězdný prach - recenze

8. března 2008 v 14:57 | ♥Vaše Ai♥ |  */*Filmy*/*
Hvězdný prach je příběhem mladého Tristrana Thorna, který se vydá za hranice rodného městečka s názvem Zeď, aby své milované Victorii přinesl spadlou hvězdu. Místo hvězdy ovšem najde krásnou dívku Yvaine, která mu řekne, že je ta spadlá hvězda. Tristan chce Yvaine dovést k Viktorii, ale cestu mu zkomplikují tři čarodějnice, které chtějí získat srdce Yvaine, aby byli zase mladé a krásné a princové, kteří se snaží najít rubín svého mrtvého otce (kdo ho dřív najde stane se králem), který má Yvaine shodou okolností na krku.

Na cestě potkají i "strašlivého" kapitána Shakespeara, který je dopraví skoro až domů. Yvaine se zamiluje do Tristana a Tristan, ikdyž se tam vypravil kvůli Victorii, se do Yvaine také zamiluje. Nakonec všechno dobře dopadne (jak jinak) a Tristan se stane králem, jelikož všichni princové zemřou a Tristan je synem princezny.
No je to zamotaný příběh, ale strašně nádherný. Sledovat, jak Yvaine zaří (doslova) když je s Tristanem nebo kouzla čarodějnic nebo blesky, které chytají piráti je úžasné. Ze začátku byl příběh trošku nudný, ale hned, co Tristan přkročil zeď se všechno změnilo. Doporučuji.
Pár obrázků:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama